اسوه

پیشتاز در آموزش، سرآمد در پرورش

درباره اسوه

دبیرستان دخترانه اسوه درسال ۱۳۹۰ با مدیریت سرکار خانم راضیه شفیعی فر تاسیس گردید. ایشان پیش از این در سمت های گوناگون مدیریتی و فرهنگی فعالیت داشته است. در سال اول فعالیت ….

چرا اسوه

انتخاب نام اسوه برای این مجموعه با الهام از آیه لقد کان لکم فی رسول الله اسوه حسنه و با هدف تربیت فرزندانی اسوه برای این جامعه بوده است. دختران و پسرانی که با صفات عالی انسانی و اخلاقی …

افتخارات اسوه

ازجمله محورهای اصلی سیستم آموزشی و تربیتی این مجموعه، اجرای برنامه های منسجم برای شکوفایی و پرورش استعدادهای مختلف با توجه به تفاوت های فردی و زندگی شاد با تاکید برسیستم …

مدیر دبیرستان اسوه

معاونان دبیرستان اسوه

مشاوران دبیرستان اسوه

با سلام بر دوستداران علم و دانش

ما با تلاش و کوشش خالصانه خود سعی بر آن داریم که دانش آموزانی متدین، متفکر، خلاق و نمونه در تمامی زمینه ها تربیت نماییم تا در زندگی خود حضرت زهرا (س) را سرمشق خویش قرار دهند و پیرو راه این بانوی نمونه اسلام باشند و با عزمی راسخ آنها را به قله های رفیع علمی رهنمون سازیم.
تمامی سعی بر این است که با به کارگیری روش های نوین آموزشی، تجربیات دبیران برجسته استان و با استفاده از امکانات آموزشی با همکاری مجموعه ای پویا، منظم، کارآمد و مدیریت علمی نوین، گامی نو در جهت اهداف جدید آموزش و پرورش، بروز خلاقیت ها و برقراری آرامش روحی و روانی در محیط مدرسه برداریم.

مدیریت دبیرستان اسوه/ راضیه شفیعی فر

اطلاعیه

اطلاعیه برگزاری امتحانات ماهانه اسفند ۱۳۹۹

شروع آزمون ها از تاریخ ۲ لغایت ۲۰ اسفند ماه در سامانه آموزش مجازی دبیرستان اسوه به آدرس lms2.eosve.ir به صورت مجازی برگزار می گردد..

اطلاعیه

آزمون غربالگری طرح نماد برای همه دوره های تحصیلی و همه پایه ها در سامانه همگام (Hamgam.medu.ir) فعال گردیده و تا پایان آذر ماه برای اجرا، فعال می باشد .

دانش آموزان عزیز لطفا با مراجعه به سایت نسبت به پاسخگویی به سوالات آزمون اقدام فرمایید

دختر عزیزم …

یادت باشه: اعتماد به نفس اولین گام به سوی موفقیت است ! اگر شما سه خصلت: انتقادپذیری، پوزش خواهی و شکرگزاری را در خود پرورش دهید مطمئن باشید که موفقیت به زودی در خانه تان رامیزند…!

المپیاد و مسابقات علمی

Donec quam felis, ultricies nec eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

المپیاد و مسابقات ورزشی

Donec quam felis, ultricies nec eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

مسابقات فرهنگی-هنری

Donec quam felis, ultricies nec eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

+۱۳۰

تعداد دانش آموزان

+۴۰

تعداد معلمان

+۱۰

تعداد کلاس ها

۱۳۹۸ تاکنون

سوابق آموزشی

ویدئوهای آموزشی

ویدئوهای انگیزشی

گزارش تصویری فعالیت ها

لینک های مفید

اطلاعات تماس

آدرس

اصفهان – میدان آزادی – بلوار دانشگاه اصفهان – کوچه شهید موذن صفایی – پلاک ۱۰

شماره های تماس

۰۳۱۳۶۲۷۱۶۴۴